Sitodruk na koszulkach

Nadruki na koszulkach wykorzystywanych jako firmowa odzież dla pracowników, sprzedawanych w sklepach jako ubrania reklamowe albo zapewnianych zawodnikom w klubach sportowych muszą cechować się połączeniem nienagannej estetyki ze znakomitą trwałością. Przesądza o tym materiał, ale również technika zastosowana do naniesienia na tkaninę spersonalizowanej grafiki. Jedną ze zdecydowanie najpopularniejszych metod jest sitodruk, który gwarantuje doskonały wygląd nadruku, jego nieprzeciętną trwałość oraz szerokie możliwości wykorzystania. Technologię tę stosujemy także w naszej firmie, realizując zamówienia na koszulki z indywidualnymi grafikami.

Trwały i estetyczny sitodruk na koszulce

Popularność sitodruku wykorzystywanego w naszej firmie do nanoszenia nadruków na koszulkach wynika z jego szczególnych zalet. Należy do nich przede wszystkim najwyższa jakość grafiki wykonywanej na materiale. Z jego pomocą możliwa jest realizacja nawet bardzo skomplikowanych wzorów składających się z drobnych detali, jak również zachowanie odpowiedniego nasycenia barw. Co więcej, sitodruk na koszulce to także gwarancja doskonałej trwałości, odporności na spieranie, promienie UV czy uszkodzenia. W ten sposób znakomicie sprawdza się on przy znakowaniu odzieży różnego typu — w naszej firmie jesteśmy w stanie zaproponować użycie farb najwyższej jakości w aż 24 kolorach, przez co spełniamy bardzo różnorodne oczekiwania.

Drukowanie metodą sitodruku na koszulkach bawełnianych

Oferta wykonywania nadruków metodą sitodruku na koszulkach jest w naszej firmie dostępna w przypadku ubrań bawełnianych — zarówno T-shirtów, jak i tzw. polówek. Dzięki rozbudowanemu, wyspecjalizowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie realizować pojedyncze zamówienia, a także zlecenia hurtowe dla przedsiębiorstw ze zróżnicowanych branż. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Klienta. Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu!