Personalizowane bluzy – firmowe i nie tylko

Odzież firmowa noszona na co dzień, jak i podczas targów branżowych, konferencji czy innych eventów przynosi marce wiele korzyści. Składają się na nią między innymi dostępne w naszej ofercie personalizowane bluzy z nadrukiem w postaci logo bądź napisu, dzięki którym pracownicy:

  • mogą wypełniać obowiązki w komfortowym ubraniu,
  • prezentują się profesjonalnie,
  • tworzą spójny pod względem ubioru zespół, co dobrze wpływa na wizerunek marki,
  • zwiększają popularność firmy, nosząc jej logo na piersi, plecach, rękawach lub innych częściach bluzy,
  • budują świadomość marki, sprawiając, że staje się ona rozpoznawalna oraz zapamiętywana przez potencjalnych klientów.

Chcesz zaopatrzyć się w personalizowane bluzy dla firmy, klubu sportowego albo organizacji? Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego te lub inne elementy garderoby warto zamówić w 3DSFERA!

Uwydatnij swoją markę na tle konkurencji dzięki personalizowanym bluzom

Personalizowane bluzy z logo firmy, zabawnym sloganem czy unikalną grafiką to znakomity sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Stanowią modą i przyciągającą wzrok formę reklamy, przy czym uwydatniają dbałość o najmniejsze elementy identyfikacji wizualnej. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klientów sprawiają, że cała kadra, jak również sklep, restauracja, hotel, centrum SPA czy inna działalność – prezentuje się jako luksusowa, innowacyjna, młodzieżowa, a nawet ekologiczna. Jeśli zatem chcesz uwydatnić osobowość swojej marki – koniecznie postaw na personalizowane bluzy!

Bawełniane i komfortowe – personalizowane bluzy 3DSFERA

W 3DSFERA codziennie przygotowujemy oryginalne, personalizowane bluzy zgodnie z konkretnymi wytycznymi Klientów. Stylizujemy doskonałej jakości ubrania z bawełny o gramaturze 300 g, w tym modele z kapturem lub bez niego, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas wariant idealny dla pracowników w swoim przedsiębiorstwie. Co ważne, realizujemy znakowanie elementów garderoby, stosując trzy niezawodne techniki: sitodruk, termotransfer i haft. Gwarantujemy zatem wytrzymałe ubrania z trwałymi, wyraźnymi oraz dokładnymi nadrukami, które zachowują swoje walory wizualne nawet po wielokrotnym praniu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby złożyć zamówienie na dowolną ilość personalizowanych bluz w atrakcyjnej cenie!