Czapki z nadrukiem firmowym

 

Czapki z daszkiem z haftowanym logo

Opis

Czapki z daszkiem to idealny sposób na ochronę przed promieniami słońca w upalny dzień ale również możliwość zareklamowania swojej firmy bądź klubu. W naszej firmie posiadamy wyspecjalizowany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyhaftować na czapkach dowolny projekt. W ofercie mamy różne kolory oraz kombinacje czapek. Występują one w jednym bądź w dwóch kolorach. Dzięki metalowemu zapięciu możemy dostosować rozmiar czapki do użytkownika.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje czapek z daszkiem, od czapek prostych po snapbacki, fullcapy, truckerki oraz te robione na specjalne zamówienie klienta. Materiały użyte do produkcji sprawiają, że nasza czapka jest solidna i wygodna w użytkowaniu.

Skład:

  • 100% bawełna

Znakowanie:

  • haft

Praktyczne czapki z nadrukiem firmowym

Czapki z daszkiem są jednym z najbardziej uniwersalnych elementów stroju pracowniczego. Korzystają z nich kierowcy, kurierzy, dostawcy, pracownicy obsługujący klientów w gastronomii oraz wielu innych branżach. Te niezobowiązujące nakrycia głowy doskonale chronią przed słońcem w upalne dni, a dodatkowo — są idealnym miejscem na zareklamowanie usług danej firmy. Jeżeli szukasz czapek z nadrukiem firmowym dla swoich pracowników, to skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierz spośród gotowych modeli lub złóż indywidualne zamówienie na wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Kolorowe czapki z nadrukiem Twojego klubu, firmy, restauracji

Niezależnie od tego, w jakiej działasz branży, jesteśmy gotowi stworzyć czapkę z nadrukiem firmowych specjalnie dla Ciebie. W 100% bawełniane nakrycia głowy nie tylko ochronią pracowników różnych profesji przed groźnym przegrzaniem, ale tez będą komfortowe w użytkowaniu, gdyż doskonale przepuszczają powietrze i odprowadzają wilgoć. Solidne szycie i staranny wykrój gwarantują wysoki komfort użytkowania i trwałość przez wiele sezonów.

Trwale znakowanie w czapkach z nadrukiem firmowym

Oferowane przez nas czapki z nadrukiem firmowym znakujemy trwałym, odpornym na ścieranie i inne uszkodzenia haftem. Każdy wzór jest powtarzalny, wyraźny i doskonale oddaje detale. To sprawia, że bawełniane czapki wyglądają schludnie i stanowią doskonale uzupełnienie pracowniczego stroju. Nie poprzestaliśmy na jednym, typowym wzorze bejsbolówek. Do oferty wprowadziliśmy także czapki typu fullcap, trucker oraz inne. Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów — zapraszamy do kontaktu.

Zamów czapki dla Twoich pracowników prosto od producenta

Dzięki temu, że sami szyjemy oferowane czapki oraz sami wykonujemy na nich nadruki, doskonale wiemy, co oddajemy w Twoje ręce. Z tego też względu możemy poręczyć za jakość oferowanych produktów. Jesteśmy pewni, że spełnią one Twoje oczekiwania, a używający ich pracownicy będą w pełni usatysfakcjonowani.