Kurtka softshell z własnym nadrukiem

Opis

Ogromną zaletą naszych softshelii jest wypełnienie polarowe co zapewnia izolację termiczną podczas użytkowania. Materiały, których używamy do produkcji softshelii skutecznie chronią przed wiatrem oraz mżawką.

Zróżnicowanie produktu sprawia, że możemy zaproponować softshell w różnych kombinacjach: z kapturem lub bez kaptura, z kieszeniami otwartymi bądź zapinanymi na ekspres. Jesteśmy w stanie dostosować naszą odzież do oczekiwań klienta. Nie jest dla nas problemem wykonanie kamizelki softshellowej bądź pełen zadruk na tego typu odzieży.

Skład:

  • 100% softshell

Znakowanie:

  • sitodruk
  • termotransfer

Kurtka softshell z własnym nadrukiem

Softshell jest jednym z najpopularniejszych typów materiałów wykorzystywanych do szycia ubrań przeznaczonych do szeroko rozumianej aktywności na świeżym powietrzu. Charakteryzuje się on przede wszystkim doskonałą ochroną przed wiatrem, zapewnia ciepło nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych, a przy tym zapobiega przegrzewaniu się; co więcej, jest też odporny na uszkodzenia. Wszystko to sprawia, że kurtka z softshellu jest nieodłączną częścią garderoby każdego miłośnika aktywności outdoorowej. W naszej firmie jesteśmy zaś w stanie dostarczyć taką odzież z własnym nadrukiem.

Ciepła i wytrzymała kurtka z softshellu z własnym nadrukiem

W naszej firmie oferujemy kurtkę softshell z własnym nadrukiem, która stanowi doskonały wybór dla wszystkich firm chcących zapewnić swoim pracownikom komfort podczas wykonywania obowiązków na świeżym powietrzu, nawet przy niekorzystnej aurze. To również świetne rozwiązanie na przykład dla klubów sportowych planujących rozbudowanie klubowego sklepu o wysokiej jakości odzież. Wypełnienie polarowe gwarantuje przyjemne ciepło, a opcje z kapturem lub bez niego do wyboru spełniają zróżnicowane wymagania. Kurtka softshell z własnym nadrukiem perfekcyjnie nadaje się na każdą porę roku, do dowolnej aktywności fizycznej.

Wykonywanie własnego nadruku na kurtce z softshellu

Do wykonywania nadruków na kurtkach softshell wykorzystujemy jedną z dwóch technik: sitodruk lub termotransfer. Metoda dobierana jest przede wszystkim na podstawie indywidualnych wymagań Klienta — największą popularnością cieszy się bowiem sitodruk, ale w przypadku realizowania spersonalizowanych grafik w trudniej dostępnych miejscach odzieży lepszą opcją może okazać się druk termotransferowy. W razie potrzeby zawsze doradzamy jednak, jaki wariant będzie najkorzystniejszy. Jesteś zainteresowany ofertą? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!