Bluzy firmowe i robocze z nadrukiem

W niektórych miejscach pracy odzież robocza taka jak bluzy firmowe jest koniecznością wynikającą z przepisów BHP, a w innych stanowi element służbowego uniformu z powodu przyjętych wewnętrznie norm. Jednak coraz więcej przedsiębiorców, niezależnie od tego, które z tych rozwiązań znajduje zastosowanie w ich branży, decyduje się na to, by każdy z zatrudnionych pracowników nosił bluzę roboczą z nadrukiem z logo firmy czy nazwą jej konkretnego działu. Jak wykonuje się tego rodzaju ubrania i dlaczego warto na nie postawić?

Bluza robocza z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku

Metoda sitodruku polega na przepuszczaniu farby przez sito na materiał, a jej ostateczny efekt to wyraźny wzór o płaskim wykończeniu. Technika ta bardzo dobrze sprawdza się w produkcji wielkoseryjnej, gdyż jest stosunkowo szybka, tania i prosta do przeprowadzenia. Bluza robocza z nadrukiem wykonanym za pomocą tego sposobu nie wyblaknie po pierwszym praniu, ponieważ gotową grafikę cechuje dość wysoka trwałość. Co ważne, im większy nakład ubrań, tym bardziej opłaca się wykorzystanie sitodruku — z tego powodu stanowi dobry wybór dla przedsiębiorców zarządzających dużymi zakładami, chcących wprowadzić oznaczenia na firmowej odzieży.

Dlaczego warto postawić na bluzy firmowe z nadrukiem?

Ubrania z nadrukiem to szereg korzyści dla firmy. Taka odzież stanowi uniwersalny nośnik reklamy, a także ułatwia odróżnienie osób pracujących w danym miejscu od klientów czy pracowników innego działu tego samego przedsiębiorstwa. Bluzy firmowe doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku sprzedawców, jak i osób zajmujących się produkcją różnorodnych towarów. Mogą być one wykorzystane również jako narzędzie do budowania relacji między pracodawcą a pracobiorcami, które ułatwia identyfikowanie się z firmą. Wszystkie te korzyści sprawiają, że warto postawić na bluzy firmowe z nadrukiem. Profesjonalne wykonywanie takiej odzieży to nasza specjalność, więc zapraszamy do skorzystania z naszych usług!