Koszulki polo firmowe

Opis

Nasze polówki wykonane są z bawełny o gramaturze nie mniejszej niż 220g. Zdajemy sobie sprawę, iż polówka jest odzieżą szczególną co za tym idzie dokładamy wszelkich starań aby produkt był nie tylko dobry jakościowo, ale również posiadał odpowiednią prezencję.

Jakość materiału, z którego wykonywane są polówki daje nam możliwość stworzenia dla Państwa unikatowego produktu który sprosta najtrudniejszym oczekiwaniom klienta. Do koncepcji polówki najczęściej wybieraną metodą znakowania jest haft. Dzięki odpowiedniemu parku maszynowemu oraz wyszkoleniu naszego personelu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu haft najlepszej jakości.

Posiadamy wykroje męskie, damskie oraz dziecięce co pozwala nam zaoferować klientowi dostosowanie odzieży pod konkretnych odbiorców.

Skład:

  • 100% bawełna

Znakowanie:

  • haft
  • sitodruk
  • termotransfer

Koszulki polo firmowe

Potrzebujesz jednakowych uniformów dla pracowników sklepu budowlanego, salonu obsługi klienta, firmy kurierskiej, załogi kelnerskiej restauracji, biura podróży, personelu hotelu albo innej działalności, w której kluczowe jest zachowanie odpowiedniego wizerunku wobec klientów? Zadbaj o to, by doradcy, sprzedawcy czy kelnerzy byli widoczni dla gości oraz aby ich strój jasno wskazywał, że są pracownikami firmy, a nie innymi klientami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wykonania firmowych koszulek polo.

Koszulki polo z logo firmy dla pracowników

Nasze firmowe koszulki polo wykonane są z bawełny o gramaturze nie mniejszej niż 220 g, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową trwałością, odpornością na przetarcia czy rozciąganie i nawet po wielu praniach zachowują swój pierwotny kształt. Polówki zazwyczaj są elementem stroju pracowniczego, gdzie stanowią złoty środek między casualowym T-shirtem a elegancką koszulą, ponieważ łączą w sobie cechy obu tych elementów garderoby. Dzięki kołnierzykowi zyskują formalny charakter, natomiast miła w dotyku bawełna pozbawiona sztywnych mankietów czy guzików na całej długości zapewnia swobodę i wygodę. To natomiast sprawia, że koszulka polo jako firmowy uniform sprawdzi się wszędzie, gdzie chcemy zadbać o półformalną atmosferę, w której jednocześnie stawiamy na szacunek do klienta, ale też nie tworzymy zbędnego dystansu. Zachęcamy do kontaktu w celu zamówienia koszulek polo z logo firmy dla pracowników.

Firmowe koszulki polo z nadrukiem

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem, jeśli chodzi o lokalizację nadruku na koszulce polo, jest lewa pierś. W tym miejscu dobrze wygląda logo firmy, które nie dominuje, ale jest też dobrze widoczne. Wielu Klientów decyduje się na umieszczenie nadruku w nieco większym formacie na plecach koszulki. Najczęściej wybieraną metodą znakowania jest haft komputerowy umożliwiający wykonanie dużego nakładu identycznych wzorów. Tak wykonany logotyp na koszulce polo dla pracownika jest odporny na pranie, prasownie, zabrudzenia, ma wyraziste kolory, a co najważniejsze — wiernie odwzorowuje detale firmowego logo. Sprawdź, jakie jeszcze techniki druku oferujemy i zamów koszulki polo dla swoich pracowników!