Koszulka personalizowana damska

Koszulka jest jednym z podstawowych, a zarazem najbardziej uniwersalnych elementów stroju damskiego. Można połączyć ją ze spodniami, spodenkami, spódnicą, włożyć pod sukienkę bez rękawów czy na ramiączkach. Koszulki personalizowane są natomiast częścią stroju pracowniczego. Naniesiony na nie haft w postaci imienia i nazwiska pracownika lub logo firmy pozwala klientowi szybko zorientować się, z kim ma do czynienia, a także lepiej zapamiętać markę. Naszym odbiorcom oferujemy wysokiej jakości koszulki personalizowane damskie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Bawełniane lub poliestrowe koszulki damskie personalizowane

Proponujemy wykonanie damskich koszulek personalizowanych z bawełny albo poliestru. Pierwsze z nich doskonale sprawdzają się jako element stroju pracowników restauracji, hotelu, SPA czy innego eleganckiego miejsca. Drugie natomiast to świetny pomysł na jednakowy ubiór dla zawodników drużyny sportowej grających w piłkę lub biegających. Każda z koszulek została starannie wykrojona i odszyta, dzięki czemu nie strzępi się, a szwy w niej są mocne i solidne.

W koszulkach bawełnianych stawiamy na wysokogatunkową bawełnę o dużej gramaturze, która daje uczucie przyjemnego w dotyku, mięsistego i trudno gniotącego się materiału. Bawełna jest przyjemna dla ciała, oddychająca i nie uczula. Nadruk, jaki na niej wykonujemy, powstają różnymi metodami znakowania: od farb wodnych, poprzez folię, aż po termotransfer. Najbardziej eleganckim natomiast rozwiązaniem jest to, jakie stosujemy w koszulkach polo. Tutaj zazwyczaj stawiamy na trwały i niezwykle precyzyjny haft, który jest odporny na pranie, prasowanie i suszenie nawet w wysokich temperaturach. Damskie personalizowane koszulki poliestrowe natomiast znakujemy metodą sublimacji, czyli wprasowywania kolorowych napisów czy grafik w tkaninę. Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku pytań — do kontaktu. Chętnie stworzymy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!