Bluzy polarowe z nadrukiem firmowym

Opis

Polar jest nie tylko odzieżą wierzchnią, chodź wtedy jest najbardziej doceniany, ale jest również idealną możliwością zareklamowania siebie lub firmy. Oferujemy Państwu polary o gramaturze nie mniejszej niż 300 g. Zapewniają one nie tylko ciepło podczas noszenia ale również wygodę oraz komfort w postaci dużej ilości kieszeni oraz sposobności dołożenia kaptura.

Zdajemy sobie sprawę, iż nasze polary muszą być bardzo dobre jakościowo, ponieważ będą je nosić Państwa pracownicy badź klienci, dlatego też posiadają wzmacniane szwy oraz ściągacze zapobiegające utracie temperatury.

Skład:

  • 100% polar

Znakowanie:

  • haft

Bluzy polarowe z nadrukiem firmowym

Polarowe bluzy to jedne z najchętniej wybieranych elementów odzieży. Ma to związek z ich walorami praktycznymi i estetycznymi. Są lekkie, wygodne, nie krępują ruchów, a do tego zapewniają ciepło. Doskonale sprawdzają się zarówno jako odzież robocza na stanowiskach wymagających fizycznej pracy, jak i ubrania reklamowe. W 3DSFERA szyjemy bluzy polarowe z nadrukiem firmowym dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały o gramaturze nie mniejszej niż 300 g, dzięki czemu mamy pewność, że są trwałe, zapewniają doskonałe właściwości cieplne oraz są niezwykle przyjemne w dotyku. Szyjemy polarowe bluzy z praktycznymi kieszeniami i wzmocnieniami, zapinane na niezawodne zamki błyskawiczne. Gwarantujemy szeroki wybór modeli i kolorystyki – skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie polary z nadrukiem firmowym możemy dla Ciebie przygotować.

Odzież, która zapewni większą rozpoznawalność Twojej marki

Bluzy polarowe z nadrukiem firmowym znakujemy za pomocą haftu. To jedna z najlepszych metod znakowania odzieży. Wykonujemy również przyciągający uwagę haft 3D. Inwestując w nie zyskasz jednolity i estetyczny ubiór dla swoich pracowników, dzięki czemu poprawisz wizerunek całej firmy i wyróżnisz się na tle konkurencji. Polarowe bluzy z nadrukiem firmowym, logo czy sloganem to też sposób na skuteczną reklamę przez cały rok przy niewielkich nakładach finansowych! Twoi pracownicy mogą nosić je zarówno w codziennej pracy, jak i w czasie wolnym. Takie elementy odzieży przydadzą się również na wszelkie eventy firmowe, spotkania branżowe, szkolenia czy targi pracy.

Zainteresowanych naszą ofertą bluz polarowych z nadrukiem firmowym lub innych elementów odzieży serdecznie zachęcamy do kontaktu. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta przedstawimy propozycje i dokładny kosztorys.